Manuál je ve správných rukou

Písmo: A ++ A --

Petr A napsal:

Myslím si, že se Váš manuál dostal do správných rukou a prostředky, které jsem vynaložil na jeho koupi, určitě nepřišly vniveč. Jsem podnikatel a čas na studium jsem ukrádal po troškách a tak mi trvalo skoro rok, než jsem se odhodlal vstoupit na trh, o který jsem se pokoušel už jednou před cca šesti lety a který mne tenkrát připravil o 8.000,-USD. Udělal jsem snad úplně všechny chyby, o kterých píšete ve Vašem manuálu. Váš manuál jsem četl určitě 6x a vše jsem si pečlivě nastudoval a srovnal v hlavě. Na trh jsem znovu vstoupil teprve nedávno 24.4.2001 a snad to nezakřiknu, když řeknu, že docela úspěšně.

Samozřejmě, že ne všechny obchody dopadly úspěšně. Zatím se nepovedl jen jeden, kde díky stop lossu byla ztráta jen 180,-USD. Zatím obchoduji jen jak se říká na poloviční úvazek, ale předpokládám, že se obchodování budu věnovat naplno.

Již jedenáct let mám pekárnu a v ní 20 zaměstnanců. Co to obnáší Vám asi nemusím říkat, sám jste se o tom zmiňoval v manuálu. Vše je jen o tom, že se točím 7 dní v týdnu kolem provozu pekárny 24 hodin denně. Dělám tady vše co je třeba, i údržbu. Takže je naprosto samozřejmé, že jsem veškerý život tvrdě podřídil pekárně. Již jsem z toho unavený, ani ne tak z té práce, ale z těch mezilidských vztahů. Stále urovnávám hádky mezi zaměstnanci, jejich problémy a žabomyší spory. Připadá mi to rok od roku horší.

Dotazy by byly, ale nechci přidělávat starost ostatním. Myslím si, že jsem už zvládl horší věci. Vše chce jen čas a dodržování zásad z manuálu.