Benjamin Kuras: Jestli se to nezastaví, tak do čtyř, pěti let skončí Evropa

Písmo: A ++ A --

Tohoto čecholondýňana neberu na lehkou váhu, cokoli řekne/napíše.

Cit BK: Aby mohla věda a technika vůbec fungovat, tak musí být svobodné myšlení. Pro dnešního muslima, když zapálíte papír, tak to není ta sirka, která ten papír zapálí, nýbrž Alláh.

Když shodíte dva homosexuály z pátého poschodí, tak to jste neshodili vy, nýbrž Alláh. S tím se nedá vytvářet nic hmotného ani duchovního. Jen dožije to, co tam bylo předtím.

Pražáci si to pořád nedovedou představit, ale v Londýně je dneska z 60 % neevropské obyvatelstvo. Tam jsou čtvrti, kde nevidíte Brita.

V některých zemích je už skoro zakázáno o tom mluvit. Ve Švédsku nebo Dánsku by vás snad za to i zavřeli. V Británii se to začíná tak trochu probouzet, ani ne v televizi, ale v některých nezávislých denících jako je Daily Mail a Daily Telegraph.

Další věc je, že máme v zádech obamovskou Ameriku. Obama při každé příležitosti nahrává vítězství islámu, takže se nemůžeme spolehnout ani na Ameriku. Vidím to jako Churchill na krev, pot a slzy.

Podle mě je povinností novinářů popovídat si s těmito lidmi, aby nám vysvětlili, proč ten islám tady chtějí. Co je na islámu přitahuje, čím nám islám může pomoci z krize, jaké nám vytvoří lepší podmínky, vědu, umění, demokracii, politiku a který islámský stát z těch 57 by nám dali jako vzor, od něhož bychom se mohli něco učit.

Podceňujeme Islámský stát, protože si myslíme, že to je skupinka nějakých pošuků, kteří se zbláznili a baví je vraždit. Ono to tak není. Je to dneska devítimilionový stát, který je řízen přesně podle nejpřísnějších principů koránu, včetně usekávání hlavy nepříteli, včetně porobování žen, včetně povolování otroctví.

A ten jeho vojenský úspěch, je částečně způsoben tím, že mu velí asi stovka bývalých důstojníků Saddáma Husajna, které Bush zavřel do vězení a Obama je pustil na svobodu.

Když sleduji Obamovu politiku, tak mám pocit, že veškerému vývoji k islámskému extremismu napomáhá nebo aspoň dosud napomáhal. Obama dával peníze Morsímu, al-Sisimu je nedává.

Další věc je svrhnutí Kaddáfího v Libyi zrovna ve chvíli, kdy už s ním bylo domluveno, že přestane blbnout, že zruší výzkum jaderné pumy a bude hlídat Libyjské břehy. Vyhrožoval nám, že když mu nedáme peníze, tak je sem všechny pustí. Tak jsme mu peníze dali a pak ho Francie, Anglie a Amerika svrhli a nastolili tam takový chaos, z něhož vzniká další krajina Islámského státu.

Kusy Islámského státu jsou v Thajsku, Filipínách, v Indii, v Kašmíru, Africe, samozřejmě Boko Haram v Nigérii se k IS taky přihlásili, takže brát to jako nějakou anomálii několika bláznů už je smrtelně nebezpečné, je to rozlezlé po celém světě.

Prostě potřebujeme se probudit k tomu, že opravdu se proti nám vede válka, že tu válku vede a organizuje Islámský stát, který existuje a je reálným nebezpečím a je to skutečný stát, není to nějaká teroristická banda a má v úmyslu dobýt Evropu.

Zdroj: ČR Dvojka

Sdílet