Nejšumnější lyžařské hajzlíky v Americe

Písmo: A ++ A --

Veřejné záchody v lyžařských areálech bývají, řekněme, různé. V lepších případech aspoň po ránu rozumně hygienické a poklizené, v horších špinavé a páchnoucí až ven natolik, že nápad pustit to do kalhot zní jako přijatelná volba.

Před pár lety kandidovaly záchody utažského střediska Snowbasin na titul America’s Best Restroom. Nedělám si legraci; tamní luxusní toalety jsou obkládané italským Carrera mramorem, lustry z křišťálu a bronzu, velkorysými komodami od podlahy ke stropu, stěny jsou vykládané importovaným africkým dřevem a ručními dekoracemi. Na podlahách něco mramoru a hodně tlustého plyšového koberce, aby se to v lyžákách líp chodilo.

bestrestroom1

bestrestroom2

bestrestroom3

A ačkoli by jednoho napadlo, že si v soutěži tahle rozmařilost povede nejspíš dost dobře, ve skutečnosti utrpěla až poslední místo z pěti nominovaných WC v roce 2011.bestrestroom

Konkurence v klání o nejlepší americké hajzlíky holt bývá víc než tuhá.

Zahrnuje třeba luxusní záchody účelově postavené pro pana Obamu v přívěsném karavanu v průběhu jeho prezidenstské inaugurace v roce 2009, s televizní plazmou nad (černými, jak jinak) pisoáry.

Nebo rozmařilé toalety z Main Street Station kasína na lasvegaském Stripu, kde jsou pisoáry připevněny k pografitovaným originálním segmentům zdiva dovezených z rozebrané Berlínské zdi.

Atakdál. Koneckonců, můžete se pokochat sami: Hall of Fame of the Cintas’ America’s Best Restroom® Contest

Abyste si vzpomněli, když příště budete v místním středisku řešit dilema mezi vymrzlou nevyvezenou ToiToikou nebo obvyklým okrajem pissty, třeba.

Sdílet