Parník je v pohodě, teprv se potápí

Písmo: A ++ A --

Jak ty žáby v horké vodě, budem bezmocní. Co mnohem hůř, nejspíš už jsme. Nevratně?

V návaznosti na bezmála tři roky staré úvahy pana Bena Kurase (9/2015, 10/2015), z jejichž apelu dodnes pranic neubylo, tento týden moje známá Čecho/Belgičanka na svém facebooku uveřejnila přepis zprávy svého bruselského kamaráda-krajana. Kopíruju obrázkem, než FB její status (a všechna související sdílení) z éteru smaže, jako už tolikrát předtím.


(Jeden z konfirmačních zdrojů)

Doplňuju letošními citacemi mnou sledovaných a respektovaných osobností generace Babyboomerů;

Jan Keller, Brusel, Belgie:
„K největší islamizaci dochází posledních 10 až 15 let. Například na pařížských předměstích vládly imigrantské gangy. Proti nim vystoupili imámové a nabídli francouzské policii islámské bojůvky, které se s nimi vypořádají. Kolem mešit vznikají muslimské instituce, které se označují za mluvčí všech muslimů v oblasti, aniž by o to všichni muslimové stáli. Státní orgány potom berou tyto instituce za reprezentanty všech muslimů a ustupují jejich požadavkům. Tyto instituce požadují od státu příspěvky na „osvětovou činnost“. Umírnění muslimové se stěhují pryč ze čtvrtí ovládnutých islamisty.

Islamisté požadují kurzy islámu v prostorách budov města s poukázáním, že v jiných prostorách se konají kurzy jógy a podobně. Imám a muslimské nadace fakticky řeší problémy místo sociálních pracovníků, se kterými muslimové nekomunikují a považují je za agenty nenáviděného francouzského státu. Sociální pracovníci, aby vyšli muslimům vstříc, tak jim dávají potvrzení na sociální dávky, na které nemají nárok.

Vzniká paralelní společnost a muslimové odhlašují děti ze státních škol a dávají je do soukromých muslimských, které jsou sponzorovány islámskými zeměmi. Policisté byli lynčováni, když požadovali zákaz zahalování daný zákonem. Dostali tedy příkaz, aby nevyžadovali dodržování zákona. Toleruje se polygamie i to, že muslimové nemají řidičské průkazy. Kázání v mešitách nikdo nekontroluje. Vysoký důstojník četníků, když na to poukazoval, byl vyhozen.“

Petr Robejšek, Hamburk, Německo:
„Na Západě nyní převláda doktrína alternativní k rozumu a pravdě – postmodernismus. Přínos sociálních věd pro společnost je nízký. Věda má sloužit lidem. Teorie neoliberalismu a multikulturalismu jsou nástroji vládnoucích tříd. Radikální relativismus a postmodernismus, které hovoří o rovnosti všeho, blokují možnost pojmenovat problém a jednat. Tyto neblahé ideologie ovládly pojmy, kdy invazi nazývají útěkem před násilím a obranu domorodců nazývají rasismem. Kdo říká, že Říp je nížina, narazí obrazně i ve skutečnosti.

Samozvané elity nás poučují a vnucují nám svůj pohled. Je nutné vrátit slovům jejich pravý význam. Je podstatné, že hodnoty imigrantů jsou v naprostém rozporu s hodnotami evropských domorodců a imigranté nám chtějí své hodnoty vnutit a žít dle svých pravidel, nikoli dle našich. Je třeba pojmenovat současnou situaci správnými pojmy. Jde o obranu území před cizí mocí, jde o nenásilnou invazi, kdy vlády cílových zemí se nebrání a dochází k okupaci. Časem ale noví vlastníci území násílí začnou používat. Ano, zažíváme střet civilizací.“

Benjamin Kuras, Londýn, Anglie:
„Politická korektnost a multikulturalismus považují západní civilizaci za rasistické. Dochází k totální dekonstrukci tradic a vládne relativismus. Politická korektnost je myšlenková tyranie. V případě Dublinu IV bude nejlépe ho ignorovat a nechat se vyloučit z EU, bude to rychlejší než referendum.“

Politická korektnost je myšlenková tyranie.

Co dodat.

Na palubách svých sociálních bublin si ještě dál jakobynic vyhráváme, tančíme, jucháme. Upřímně – kolik let si sami sobě ještě dáme?

Lichvář je kavalír, běhna je paní, učitel národů propadá z psaní;
ještě se splétají fakta a báje… Parník se potápí, kapela hraje.
Jen ať se vyhrává, jinak se prohraje. Někam to dotáhnem. Do pekla? Do ráje?
Výskni si, když ti strach srdce vzal do tlapy. Parník je v pohodě, teprv se potápí.
© Michal Horáček

Sdílet