Jsme válce blíž, než jsme ochotni si to připustit

Písmo: A ++ A --

Guest post od čtenáře BK, s jehož zněním nerad souhlasím.

Dokument níže opravdu skvěle ukazuje kořen problému, kterým je neochota muslimů přizpůsobit se zemi, která je přijala a hostí je. Tím, že dávají své primitivní středověké „zákony“ a zvyky nad zákony země ve které se nacházejí, ukazují svojí omezenost v celé nahotě.

Mrazivé je také jejich arogantní a nepřátelské chování k domorodcům. A to v tomto dokumentu ještě nebyla jiná fakta, týkající se násilné povahy islámu. Vzhledem k porodnosti jejich a nás, původních obyvatel, je bohužel nade vše jasné, že tento problém začne v budoucnu nabírat opravdu kolosální rozměry.

Země jako Německo, Švédsko, Anglie, ty jsou podle mě odsouzeny k zániku už teď, sice to potrvá ještě pár let, ale přijde to. Toto musí vidět každý, kdo se podívá na populační křivku muslimů a původních Evropanů. V kombinaci s děsivou tendencí islámu se rozpínat jako rakovina je toto jasné každému člověku používající zdravý rozum.

Těmto státům podle mě zbývají tři scénáře:

1.) Vzestup „nového Hitlera“, vzešlého z frustrace, že klasičtí politici nejsou schopni problém řešit. Potom bude v Evropě opravdu hodně divoko a horko a myslím, že nikoho z nás nenapadlo, že něco podobného zažijeme.

2.) Volební vítězství radikálních muslimů, pomocí kterého si můžou ustanovit jaký režim budou chtít. Bude jich tolik, že nebude problém získat moc demokratickým způsobem, jaká ironie, že oni demokracií pohrdají. Obyvatelé původních zemí se podřídí a ve své předposranosti a rádobyhumanitě se přizpůsobí oni, místo aby tomu bylo naopak. Samozřejmě pokud věci nedojdou do takového stádia, že by byli likvidováni.

3.) Ať už by došlo k vítězství „nového Hitlera“, nebo islamistů, existuje možnost (dost reálná), že se poražená strana vůči té vítězné postaví se zbraní v ruce, z toho důvodu, že bude cítit, že to je její jediná šance. Poté by se daná země ocitla v občanské válce a to je totální chaos a zmar. Je to ještě odpornější a zákeřnější, než klasická válka.

Možná někoho z vás teď napadá: „No jo, ale co když se je podaří všechny pěkně asimilovat a začlenit a budou štastní všichni?“ Přátelé, nic bych si nepřál víc, než aby to byla pravda.

Bohužel, tento dokument je mi celkem dobrou nápovědou, abych se dovtípil tomu, že ta možnost, že všechno nakonec dobře dopadne, je nejméně pravděpodobná.

Sdílet